İçeriğe geç
TÜRKİYE İÇİ TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO!!!
TÜRKİYE İÇİ TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO!!!

10 YIL GARANTİ

10 YIL GARANTİ

El yapımı bıçaklarımızın, normal konut kullanımı ve koşullarında, orijinal fatura tarihinden itibaren on (10) yıllık bir süre boyunca işçilik ve malzeme kusurlarına karşı garanti veriyoruz. Nakliye ve taşıma ücretleri müşteri tarafından ödenecektir. Garanti süresi içinde kendi seçimine bağlı olarak, malzeme veya işçilikteki kusurları onarmayı veya eşit değerde onarılmış veya yenilenmiş bir ürünü ücretsiz olarak vermeyi kabul ediyoruz (nakliye, taşıma, paketleme, iade posta ücreti ve iade ücreti hariç) Müşteri tarafından yapılacak sigorta). Bu tür bir onarım veya değiştirme, kusur veya arızanın doğrulanmasına ve orijinal tarihli satış makbuzunda model numarası gösterilerek onaylanan satın alma belgesine tabidir. El yapımı olduğu için bıçakta ve kılıfta kusurlar veya uyumsuzluklar olabilir. Bu tür kusurlar ürünün performansını etkilemez ve garanti kapsamına girmez. Korozyona en dayanıklı çelik bile belirli koşullarda (örneğin tuzlu su kullanımı) paslanabilir. Lütfen kullanmadan önce aşağıdaki talimatları okuyun. Paslanma garanti kapsamında değildir.

Dikkat

Dikkatli taşıyın. Son derece keskin. Çocuklardan uzak tutun.

 Bıçak Bakımı

Bıçağınızı her kullanımdan hemen sonra yumuşak sabun ve ılık su ile elde yıkayın. Karbon çeliği bıçaklar için daha fazla bilgi için karbon çeliği bakım bölümüne bakın.

Lütfen bıçağınızı her zaman önerilen kullanıma göre kullanın. Bir mutfak bıçağı, ev içi faaliyetlerimizde kolayca zarar verebilir ve bir açık hava bıçağı, mutfakta bir şef bıçağı kadar hassas olamaz. Bıçağınızın kenarına zarar vereceğinden, bıçağınızla yan hareketler yapmaktan kaçının. Daha uzun kenar tutuşu ve keskinlik için bıçağınızı sadece yukarı ve aşağı hareket ettirin. Tohumlara, kemiklere ve donmuşlara dikkat edin, çünkü onları kesmek bıçağınızı köreltecek ve hatta bıçağın kırılmasına neden olacaktır. Kendi güvenliğiniz için bıçağınıza çok fazla baskı uygulamaktan kaçının. Bıçağınızı daha uzun süre keskin tutmanız için her zaman plastik veya yüksek kaliteli gıda sınıfı bir kesme tahtası kullanın. Cam, mermer veya seramik gibi sert yüzeylerde kesim yapmak bıçağınızı zamanından önce köreltir Birkaç damla gıda için güvenli nötr yağ, egzotik sert ahşabınızı veya stabilize ahşap sapınızı mükemmel durumda tutar. Micarta , G10 ve kompakt laminat kulpların yağlanması gerekmez.

Karbon Çeliği Bakımı

Korozyona en dayanıklı çelik bile belirli koşullarda paslanabilir. Her kullanımdan sonra bıçağınızı daima kuru ve temiz tutun. Bıçağınızı tuzlu su ortamında kullanırsanız, her kullanımdan sonra tatlı su ile durulayın ve hemen kurulayın. Karbon çelik bıçaklar, bıçağınızı korumak için birkaç ekstra adım gerektirir. Karbon çeliği özellikle yüksek asitli ürünlere karşı reaktiftir. Bu nedenle, narenciye, domates ve soğan gibi asidik herhangi bir şeyi kestikten sonra bıçağınızı durulamanız ve silerek kurutmanız zorunludur. Durulanmazsa asit çeliği aşındırmaya ve bıçağınıza zarar vermeye başlar. Karbo çeliği bıçağınızı yıkayıp kuruttuktan sonra, gıdaya uygun, nötr bir yağ ile yağlamanızı öneririz. (Paslanmaz çelik bıçakların yağlanması gerekmez.) Bıçağa az miktarda yağ uygulayın ve sırttan kenara ince bir tabaka halinde eşit şekilde dağıtın. BIÇAĞINIZIN KENARINA PARMAKLARINIZLA DOĞRUDAN DOKUNMAYIN. Bıçağınızın kenarını yağlamak için kalın bir havluya az miktarda yağ sürün ve yağlı havluyu hafifçe kenardan geçirin. Fazla yağı silin ve bıçağınızı sağlanan saya veya kılıfta saklayın.

Lütfen açık hava aktivitelerinden sonra bıçak kılıfınızın tamamen kuru olduğundan emin olun.

BİLEME

Bıçaklarımızı üstün kaliteli çelikten elde üretiyoruz. Bu nedenle (hawk knife) bıçağınız  uzun süre keskin kalır ancak uzun kullanımdan sonra her bıçak körelir. Makineyle bilemeyi önermiyoruz. Bileme konusunda yeterli tecrübeniz yoksa profesyonel el bileme yardımı alın.

Hawk Knife Bıçak San ve Ticaret Ltd. Şti
Ticari isim: HAWK KNIFE
E-posta: support@hawkknife.com
Fiziksel adres: kale mahallesi istiklal caddesi no:98/a, 20190 denizli , Türkiye
Phone
WhatsApp