İçeriğe geç
TÜRKİYE İÇİ TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO!!!
TÜRKİYE İÇİ TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO!!!

İade Politikası

14 günlük bir iade politikamız var; bu, öğenizi aldıktan sonra iade talebinde bulunmak için 14 gününüz olduğu anlamına gelir.

İade için uygun olmanız için, öğenizin aldığınız koşulda, giyilmemiş veya kullanılmamış, etiketli ve orijinal ambalajında ​​olması gerekir. Ayrıca makbuz veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacak. İade başlatmak için  support@hawkknife.com

adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz . Lütfen iadelerin aşağıdaki adrese gönderilmesi gerektiğini unutmayın: [İADE ADRESİNİ GİRİN] İadeniz kabul edilirse, size bir iade nakliye etiketinin yanı sıra paketinizi nasıl ve nereye göndereceğinize ilişkin talimatları göndereceğiz. İade talebinde bulunmadan bize geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir. Herhangi bir iade sorunuz için her zaman bizimle  support@hawkknife.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.  .

 

Hasarlar ve sorunlar
Lütfen siparişinizi teslim alırken kontrol edin ve ürün kusurlu, hasarlıysa veya yanlış ürün aldıysanız, sorunu değerlendirip düzeltebilmemiz için hemen bizimle iletişime geçin.

 

İstisnalar / iade edilemeyen ürünler
Çabuk bozulan ürünler (yiyecek, çiçek veya bitki gibi), özel ürünler (özel siparişler veya kişiselleştirilmiş ürünler gibi) ve kişisel bakım ürünleri (güzellik ürünleri gibi) gibi belirli türde ürünler iade edilemez. . Ayrıca tehlikeli maddeler, yanıcı sıvılar veya gazlar için iade kabul etmiyoruz. Özel öğeniz hakkında sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen iletişime geçin.

Ne yazık ki indirimli ürünlerde veya hediye kartlarında iade kabul edemiyoruz.

Üretmiş olduğumuz ürünlerin çelik materyalleri konusunda bilgi sahibi olunuz, bildiğiniz üzere bıçak çeliklerinde paslanmaz diye bir kavram yoktur, pasa yüksek direnç söz konusudur. Her çelik türünün uygun şartlar oluştuğunda paslanabileceğini unutmayınız. Aldığınız ürünün kullanım ve bakım şartlarını inceleyiniz. Paslanma yani üründe korozyon oluşması , hiç bir şekilde garanti kapsamımıza girmeyip iade talebiniz onaylanmaz...

Değişimler
İstediğinizi almanızı sağlamanın en hızlı yolu, elinizdeki ürünü iade etmek ve iade kabul edildikten sonra yeni ürün için ayrı bir satın alma işlemi gerçekleştirmektir.

 

Avrupa Birliği 14 günlük cayma süresi
Yukarıda belirtilenlere bakılmaksızın, mal Avrupa Birliği'ne gönderiliyorsa, siparişinizi 14 gün içinde herhangi bir nedenle ve gerekçe göstermeksizin iptal etme veya iade etme hakkınız vardır. Yukarıda belirtildiği gibi, ürününüz, onu aldığınız durumda, giyilmemiş veya kullanılmamış, etiketli ve orijinal ambalajında ​​olmalıdır. Ayrıca makbuz veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacak.

 

İadeler
İadenizi alıp inceledikten sonra sizi bilgilendireceğiz ve geri ödemenin onaylanıp onaylanmadığını size bildireceğiz. Onaylanırsa, orijinal ödeme yönteminize 10 iş günü içinde otomatik olarak geri ödeme yapılır. Bankanızın veya kredi kartı şirketinizin de geri ödemeyi işleme koymasının ve göndermesinin biraz zaman alabileceğini lütfen unutmayın.
İadenizi onaylamamızın üzerinden 15 iş gününden fazla zaman geçtiyse lütfen  support@hawkknife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Phone
WhatsApp